Комунальний Навчальний Заклад “хіміко

0
54

З цієї нагоди в залі засідань вченої ради університету відбулися урочисті збори. Особливим заходом на конкурсі «GeniusOlympiad» є International Fair, тобто Ярмарка країн, де представники кожної країни мають можливість представити свою культуру й традиції. Делегація УДХТУ та ХЕЛ була одягнута в національні костюми й презентувала візитівку Дніпропетровщини – традиційний Петриківський розпис. Також Полохови Данило та Давид виконали українську пісню, чим заслужили тривалі оплески. Випускники відділення, як правило, пов’язують свою подальшу долю з наукою та медициною. Хіміко-біологічне напрям – це по-справжньому захоплююча та цікава подорож у світ науки, що оточує нас.

Творчій підхід викладачів до своїх предметів виховує у дітях сміливість та ініціативність. Рівень викладання хімії та біології у ліцеї дуже високий. Про це свідчать досягнення наших учнів.

хіміко екологічний ліцей

Вступила до ліцею на хіміко-екологічний напрямок в 1992 році, закінчила з золотою медаллю в 1996 році. «Відомо, що екологія – річ досить затратна, і ніхто із бізнесменів не хоче вкладати кошти в очищення стоків. Єдиний вихід – вигадати спосіб, як із цих стоків видобувати конкурентоздатний продукт. Ми розробили новий метод, який у світі не відомий.

Постачання Теплової Енергії

Учасниця і призерка (командна участь) турнірів юних хіміків в 1995 і 1996 роках (друге і перше місце відповідно). Після завершення договору будь-які зміни будуть неможливі. Для швидкого підключення до NZ.UA скористайтесь кнопкою “Реєстрація школи” на головній сторінці порталу.

Стічні води машинобудівних підприємств, які проходитимуть обробку за методом школярок, ставатимуть набагато чистішими, пояснює юна винахідниця Евеліна Кольцова. Дніпропетровськ – Як із небезпечних промислових стоків видобути компонент, який коштує тисячі гривень? Дві 16-річні школярки з Дніпропетровська винайшли спосіб отримання з відходів підприємств цінного хімічного матеріалу, що використовується у виробництві акумуляторів. Розробка дівчат дозволяє не тільки здешевити промислове виробництво, а й очищати воду.

Необхідно накласти кваліфікований електронний підпис. Щодо отримання доступу звертайтеся до класного керівника або адміністратора школи. Щодо отримання доступу звертайтесь до адміністратора школи.

Навчальні Посібники

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХІМІКО-ЕКОЛОГІЧНИЙ ЛІЦЕЙ” ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ » — м. Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХІМІКО-ЕКОЛОГІЧНИЙ ЛІЦЕЙ” ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ » є Ситник Тетяна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України. Західний регіон Волинська обл.Закарпатська обл.Івано-Франківська обл.Львівська обл.Рівненська обл.Тернопільська обл.Хмельницька обл.Чернівецька обл.

Учні ХЕЛ проводять наукові дослідження на базі університету та представляють результати своїх робіт на конкурсах різного рівня. «Срібні» призерки Софія Лавриненко та Анна Тарапацька – десятикласниці Дніпровського хіміко-екологічного ліцею. Вони запропонували спосіб отримування натурального барвника для косметичної галузі. «Завдяки старанням lyceum24 дівчаток, жінки зможуть фарбувати нігті лаком з безпечними пігментами. Принаймні природний жовтий колір наші вихованиці вже змогли отримати», – розповів директор Обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді Юрій Педан. Навчатися на хіміко-біологічному відділенні Рішельєвського ліцею не лише цікаво, а й весело.

З привітальним словом виступила студентка групи 6-ХДК, староста групи Коваль Анастасія, яка свого часу закінчила хіміко – екологічний ліцей при ДВНЗ УДХТУ, а зараз отримала диплом магістра з відзнакою. Учні 10 класу Хіміко-екологічого ліцею Коваленко Ксенія, Самсонов Ілля, Полохов Давид та Полохов Данило і їх науковий керівник, Заслужений працівник освіти України, к. Н., доцент Коваленко Вадим Леонідович взяли участь у представницькій Міжнародній олімпіаді наукових та мистецьких проектів «GeniusOlympiad 2017», яка відбулася червня 2017 р. Слід зазначити, що в секції Science (Наука) було представлено 570 проектів з 57 країн світу та 35 штатів США. Працювала в різних комерційних і (напів)державних установах. Займається консалтингом в області європейського і міжнародного законодавства для компаній, що виробляють промислові хімікалії, біоциди та агрохімікалії.

Заклад Загальної Середньої Освіти

Закупівля Оплата водопостачання від КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХІМІКО-ЕКОЛОГІЧНИЙ ЛІЦЕЙ” ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань компанія ХЕЛ має 1 судових рішень. Розробку школярок вже високо оцінили у США, на Міжнародній олімпіаді геніїв, яка завершилась цими днями у штаті Нью-Йорк. Там вони отримали бронзові медалі.

Є кілька інвесторів, які готові вкласти гроші у виробництво. У нас є два акумуляторні заводи, в Луганську і під Львовом. Зараз вони гідроксид нікелю купують у Чехії і набагато дорожче», – зазначає Вадим Коваленко. Біологи ж навчаються застосовувати свої теоретичні знання на практиці. Традиційно влітку ліцеїсти вирушають у Літню біологічну практику Рішельєвського ліцею.